Červen 2011

Na úvod

10. června 2011 v 0:56 | Veru
Ahoj!

Nestačím se divit,kolik se toho za pár let změnilo. Pamatuji si přecpané chaty,fora a několik blogů které se zakládali den co den,youtube plné videí a na každém rohu jsem viděla TOKIO HOTEL. Vzpomínám na koncert v Praze a vůbec na všechno,co mě s nimi spojuje. Taky už je to 6 let zpátky.
Dnes mě mrzí jak ubývá v ČR fanoušků, jen Ti nejvěrnější fanoušci stále pracují na blogu a webech, a hodně lidí to bralo jen jako dočasnou mánii,která skončila.
Je pravda,že i já jsem si prošla pauzou ohledně Tokiáků,ale když ted koukám na jejich nová videa,když pozoruji a porovnávam jejich změnu,tak jsem na ně hrozně moc pyšná a mám skvělý pocit z toho,že jsem s nimi od jejich začátků.

Tento blog je založený proto,aby jsme všichni udělali maximum proto,aby kluci přijeli zpátky k nám. At už složení peticí,nebo psaní e-mailů. Udělám maximum proto,aby se ke klukům dostala informace,že je chceme zpátky:) ale bez Vás to sama nezvládnu. Proto bych začala tím,že sečteme kolik nás do tohodle boje vlastně jde. Pro Vás prosím o zanechání komentáře - stačí jen jméno a ve zkratce vás názor,nebo nápad.
Přeci jenom - jsme to právě my, čeští a němečtí fanoušci,co kluky odrazili nahoru ! :)